Biz Kimiz ?

Arnavutköy Belediyesi’ne ait spor tesislerini işletmek, ulusal ve uluslararası spor organizasyonları düzenlemek, Yaz spor okulları ve Gençlik kampları ile tüm gençlerimize ulaşmak, sporun her alanında bilimsel araştırmalar ve eğitim çalışmaları yapmak öncelikli görevimizdir.

Kimiz ve Ne İnşa Ediyoruz ?

Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, sosyal yaşam kalitesinin yükseltilmesi hedefiyle tüm spor tesislerinde kent sakinlerinin çağdaş koşullarda, düzenli ve bilinçli spor yapmasına yönelik çeşitli imkanlar sunmaktadır. Ayrıca Türk sporuna modern bir alt yapı kurmak, yeni sporcular kazandırmak ve engelli sporcularımıza imkanlar sağlayabilmek için önemli adımlar atmaktadır.

Yüzmeden karateye, basketboldan voleybola, halterden okçuluğa, faklı birçok dalda gerçekleştirdiği onlarca organizasyon sayesinde kazandığı bilgi birikimi ve organizasyon kabiliyeti ile öne çıkan Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, ilçemizin sportif başarılarında aktif rol üstlenmekten ve sportif alanlarda verdiği hizmetlerden gurur duymaktadır.

Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bölgedeki tüm gençliğe yönelik çalışmalar yaptığı gibi birçok amatör spor kulübüne de destek sağlamaktadır. İlçedeki diğer kurum ve kuruluşlarla koordinasyon içinde çalışmalarına devam etmektedir.